Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /epionce4/templates/epionce4/functions.php on line 194

Wybór jednego lub większej ilości produktów z systemu Epionce jest prosty.

Schemat pielęgnacji skóry dostosowany jest do typu skóry, aby zbudować  zdrowe „fundamenty”, na których można oprzeć dalszą kurację. W następnym kroku, w razie potrzeby należy dobrać produkt tak, aby uzyskać konkretne efekty estetyczne lub wspomóc terapię skóry w przypadku np. krostek, wyprysku. Epionce wykorzystuje lata badań naukowych, które pomogą znaleźć idealne rozwiązanie w zakresie pielęgnacji skóry, aby zadowolić każdego klienta

 Oczyszczanie & Przygotowanie

Produkty Epionce z fazy Oczyszczanie & Przygotowanie usuwają zanieczyszczenia,dzięki czemu pozwalają przygotować skórę na stosowane zabiegi co ułatwia wchłanianie aktywnych składników pozostawianych na niej produktów litycznych i odnawiających.

Rozjaśnianie i tonizowanie skóry po oczyszczaniu jest ważnym etapem pielęgnacji skóry, pozwala, bowiem na odbudowanie właściwego poziomu nawilżenia, przywracając jednocześnie naturalny odczyn pH skóry.  Proces ten usuwa również każde śladowe zabrudzenia, tłuszcz i makijaż, który mógł pozostać na skórze podczas oczyszczania.

 Korygowanie & Wzmacnianie

Produkty Epionce z fazy Korygowanie & Wzmacnianie skutecznie wspomagają usuwanie niedoskonałości skóry i jej nierównej powierzchni poprzez rozluźnianie połączeń międzykomórkowych, usuwanie martwych komórek i oczyszczanie porów.

Pomagają również zmniejszyć widoczne zaczerwienienia, podrażnienia i czynniki zapalne związane z wypryskiem, łuszczeniem się skóry. W badaniu klinicznym porównującym preparaty pielęgnacyjne ze schematem leczniczym dostępnym na receptę wykazano, że produkty z serii Lytic w połączeniu z preparatami odnawiającymi pozwoliły na uzyskanie poprawy w zakresie oznak starzenie się skóry.

 Odbudowa & Rewitalizacja

Produkty Epionce z fazy Odbudowa & Rewitalizacja przenikają głęboko przez barierę skóry, docierając do komórek docelowych, aby wzmocnić, naprawić i odbudować jej strukturę. Codzienne stosowanie tych produktów zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i przebarwień, wzmacniając jednocześnie ochronną barierę skóry i zmniejszając ilość czynników zapalnych. W efekcie uzyskuje się gładszą, bardziej miękką i lepiej nawilżoną skórę, która funkcjonuje w sposób optymalny.

 Ochrona & Profilaktyka

Codzienne stosowanie produktów Epionce z fazy Ochrona & Profilaktyka chroniących przed słońcem spowalnia przedwczesne starzenie się skóry oraz pomaga zmniejszyć ryzyko rozwoju raków skóry, związanych z ekspozycją na promieniowanie UVA/UVB. Preparaty przeciwsłoneczne Epionce są opracowane w sposób zapewniający wysoką ochronę przed słońcem, a jednocześnie zachowują najbardziej eleganckie właściwości estetyczne – jednolitą konsystencję bez pozostawiania białych śladów.

Idealne produkty dla skóry wrażliwej, do stosowania samodzielnego lub pod makijaż.

 Produkty profesjonalne

Epionce Peel System to specjalistyczny zestaw do peelingu, który został opracowany do profesjonalnego stosowania pod nadzorem lekarza oraz kosmetologa, w celu  uzyskania lepszych efektów terapii odmładzających i  złagodzenia schorzeń skóry. Specjaliści mogą łatwo dostosować procedury, w celu opracowania wyjątkowej indywidualnej terapii ukierunkowanej na określone potrzeby skóry. Jeśli starasz się używać najlepszych produktów dla swoich pacjentów / klientów podczas każdego wykonywanego zabiegu?

Epionce pomoże Ci uzyskać najlepsze efekty ! Produkty Epionce działają synergistycznie, aby stworzyć optymalny schemat stosowania dla uzyskania optymalnych efektów. 

System Epionce pasuje do każdego gabinetu lekarskiego/Medical Spa lub Salonu Kosmetycznego/Spa.

Wraz ze zmianą pór roku, zmieniają się potrzeby naszej skóry. Czasem jest ona sucha i łuszcząca się, a w innych porach roku będzie nieco się przetłuszczać. Podczas leczenia konkretnej choroby skóry, jak na przykład trądziku, może zajść potrzeba częstego zgłaszania się na zabiegi, aby utrzymać skórę pod kontrolą. Wyraźną korzyść dla skóry przyniesie także seria zabiegów na twarz wykonywanych co 3-4 tygodnie.